| danyel123 a întrebat:

Buna TPU imi puteti da si mie niste servere de samp roleplay cu multi jucatori

3 răspunsuri:
| Codblackops a răspuns:

Intra pe RPG.B-Zone.ro
E cel mai mare server de sa-mp din Romania, cei mai multi jucatori, a atins 1000 playeri, zilnic jucatori online sunt intre 500- 900

| Constantynn a răspuns:

Scrie pe google... bugged.ro
cel mai tare server de samp din Romania

| MrWhite a răspuns:

Astazi, 11/10/2013, ora 20:00 serverul de samp roleplay Zendy, ce dispune si de un forum ( http://forum.zendy.ro ) se va deschide! IP: 195.225.59.8:7777. Va asteptam pe toti!
PS: Cautam staff atat pentru forum cat si in joc. Detalii la id de mess: petrethegreen