| PoWRObert a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste programe cu care sa filmez in tmpul jocurilor dar sa nu mearga jocul in reluare (gen Fraps, sau Screen Recorder) FUNDA!

Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Recomandarea mea este Xfire (un program gen instant messaging pentru gameri, la care in timp ce te joci, poti sa comunici cu ceilalti jucatori fara a mai fi nevoie sa pui in bara jocul respectiv, poti filma in half-size sau full-size monitor)

Cat despre sa nu merge in reluare jocul, depinde de cat de performanta e placa ta video, in timp ce filmezi, solicita si mai mult placa video si procesorul.

2 răspunsuri:
| DDD1 a răspuns:

Hypercam 2 si hypercam 3 pe acestea le stiu.

| adriangabrielb a răspuns:

Hyper Cam