| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie unde as putea sa cresc pe Metin2 Osiris? Momentan am level 75. Dar, as vrea daca se poate sa-mi spuneti pana la leve 250, unde sa cresc :d (nu cunosc prea bine metinul).

Funda!

Răspuns Câştigător
| PasTYluTzZa a răspuns:

La lvl 75 cresti in padurea rosie(ajungi astfel:te duci in muntele sohan jos jos in dreapta e un portal. te duci acolo si ajungi in padurea salbatica dupa aia dai la harta si vezi unde e padurea rosie adica LUNGSAM)pana la 82 cresti in padurea rosie dupa aia in grota exilului pana la 95 parca si dupa aia in V5 pana la 100 si ceva dupa aia mai cresti daca sunt in new map unde sunt mobi de 100-150-200 bafta!