| quallyta a întrebat:

Buna TpU, imi puteti spune va rog frumos niste metinuri pe care cresc foarte repede inafara de lunaris....si pagina de unde il pot lua? cel mai bun primeste fundita >:

Răspuns Câştigător
| alesone18520 a răspuns:

Da-mi funda am raspunsurii

-epicalmt2
-metin2 united
-hammermt2 (te da la lvl 255 pe el ma cheama samano111 aha am status)
-skymetin2
-metin2 rospeed
-darkmt2

eu m-am jucat pe toate

PREFERATUL MEU

Hammer Metin2 (am mod cumparat de pe net cu 5 euro si un status cu 3 euro pai cam asa! 3 mod 3 status
daca ai lvl 255 crezi ca toti is slabi
ca esti tare
da la inceput eu iti dau 5kk
chiar 5.000.000 pot da uni
modati! toate itemele mod dai 12.000.000
poti da fara status si fara mod cu bonusurile si 1kk
adica 1.000.000
da-mi un pm si iti fac itml sa dai vreo 300k ca nu stiu cu bonusurile
da cu mod si status am eu treaba
deci e bine si 300k
adica una de k egal 300 mi
2 de k 3 milioane
3 de k da 3 miliarde
armele lvl 110 si armuri
cea mai buna armura e smaraldu +0 si cea mai bun arma e de 80
+0
da-mi pm la samano111 ca iti dau sfaturi daca te bagi pe asta

Plz da-mi funda!

3 răspunsuri:
| alesone18520 a răspuns:

Faci cont pe HammerMt2? eu intru azi cu contul meu samano111

| alesone18520 a răspuns:

Are smarald +0 si sunt pe rosii vino tot la rosii si te invat multe

zi-mi daca faci scrie aici pe TPU

| alesone18520 a răspuns:

Ai intrebat de site-urile de unde le iei?

la fiecare joc care il alegi din astea trbebuie sa scrii numele lui de exemplu scrii hammermt2 si pe prima si te baga pe sait