| yubireeterna a întrebat:

Buna TPU intrebarea mea este urmatoarea:joc gta san andreas si am masinile modate dar la un moment dat incepe sa ma scoata din joc cand deja sunt modate foarte multe masini dc imi face asa? Pt ca pe net sunt multe jocuri care au toate masinile modate in san andreas si merge bine dar la mine cum instalez cateva masini imi da erroi ma scoate in gta san andreas turbo valcea old schol nu e problema asta trebuia instalat ceva...plz fundita pentru raspunsul corect

4 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Erori de joc, necompatibilitatea intre moduri so joc

| Grumpy123 a răspuns:

Nu sunt compatibile..cu placa ta video.straight facePentruca conteaza ff. mult si placa video caci se schimba rezolutia..eu am patit asta....Incearca o placa video nVidia pentru ca. din cate stiu GTA San Andreas e facut pentru placi video nVidia. dar merge si pe alte placi (Chipset famili..etc.) Dar cel mai bine pe nVidia..atunci iti merg toate modurile big grin Daca ai nVidia..Intra in Control Panel si du-te la nVidia setup si bifeaza primele 3 casute

| yubireeterna explică:

Deci stiu ca sunt erori pe mine ma intereseaza o rezolvare poate trebuie instalat ceva pentru ca la modurile old schol turbo valcea sunt modate toate masinile oameni cladiri tot

| yubireeterna explică:

Aoleu doamne deci ce legatura are placa cu modurile am placa video nVIDIA gt 440 1 gb ddr3 tehnologia cuda physx deci placa mea e ff buna
Fratilor cred ca nu mam facut inteleasa eu vreau sa stiu dc cand bag multe moduri la masini ma scoate nu ma mai lasa sa intru in joc asta vreau sa stiu trebuie instalat ceva sau eu stiu