| ByBeeaBy a întrebat:

iPhone 4 are android, pentru a putea downloada de pe google play?

5 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Iphone nu are android, nu are google play, in schimb are appstore, daca vrei telefon cu android ia-ti un galaxy s3 sau xperia arc s, xperia s

| buffa a răspuns:

Are desigur, poti descarca si de pe google play jocuri

| PotatoMustDie a răspuns:

Iphone NU are Android, are iOS, dar nu sunt sigur daca are sau nu Google Play. In orice caz, daca ar avea ti-ar arata doar aplicatiile care merg pe iphone.

Sper ca ti-am fost de folos! (PS: Data viitoare posteaza intrebarea la categoria potrivita!)

| MihneaIsBack a răspuns:

IPhone nu are android.

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Da are, depinde de care dar cred ca are Android 2.2.2