| Zebub a întrebat:

Joc cs 1.6 de 5 ani cine cauta admi pe un server sunt disponibil... ma pricep la dr, surf, clasic, respawn. war3ft, cache, basebuilder, fun mai multe deci cine cauta admin pe svr lui dati`mi un mesaj

3 răspunsuri:
| Kruger2 a răspuns:

Totcevrei.zapto.org

| Chiper_Vlad_1989 a răspuns:

Intra pe dr.cs-gothic.ro la 40 ore si 10 mesaje despre orice ai vip si 50 ore si 10 mesaje pentru admin incearca-l

| Chiper_Vlad_1989 a răspuns:

Incearca dr.cs-gothic.com 40 ore si 10 mesaje ai vip + cerere sau 50 ore si 10 mesaje admin +cerere