| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Joc Gta San Andreas si nu pot sa trec de amarata aia de misiune,, learing to fly,, parcalaughing si mereu imi mai raman 1-2 si mereu mor ma busesc de toate alea.
Cum sa fac sal controlez mai bine sau merge sa gasesc salvarea doar la misiunea asta, nu la tot jocul.
Astept raspunsuri...

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Pai daca vrei sa zbori mai calumea o sa iti spun toate controalele. W - accelerezi, S - pui frana. De pe sageata jos te inalti iar de pe sageata sus aterizezi. Sageata stanga si dreapta inclini avionul. Si de pe Q si E faci curbele dar fara sa te inclini. Nu cred ca exista o salvare tocmai la misiunea aia pentru ca nu e grea. In plus, iti spun din propria experienta, l-am terminat de 3 ori si dupa misiunile alea de la Old Airport adica aeroportul ala din desert unde esti tu acum nu prea mai sunt misiuni faine. Mai rau, daca joci fara cheats (parole) o sa iti fie foarte grea pentru ca botii aia o sa traga foarte bine la fiecare misiune. Mai pe scurt mori aproape instantaneu si dupa misiunile de la aeroport nu mai e cine stie cat de mult. 10-11 misiuni apoi treci in Los Santos din nou adica in primul oras si acolo faci ultimele 2 misiuni. Pentru ultima o sa te chinui mult, nu cu ea in sine dar trebuie sa iei iar teritoriile Ballas care sunt o gramada. Si de abia apoi poti sa o faci pe ultima. Eu zic sa nu iti mai bati capul pentru ca sunt cateva chiar retardate si in plus cele ce vor urma, ti-am spus, nu sunt cine stie ce. Funda? ^^