| GymmyCool a întrebat:

Buna TPU joc stardoll si a aparut academy si sunt la o misiune la care trebuie sa fac :Mergi în StarBazar și cumpără 2 articole create în StarDesign. Aceasta este misiunea. Am fost la star bazar si nu ma lasa sa cumpar de abia la lv 17 dar eu am primit misiunea la lv 10 ce sa fac cum sa o fac mai repede? Multumesc funda si vot.

2 răspunsuri:
| Calin_Alexia_2001 a răspuns:

Astepti pana la lvl 17. Nu cred ca e vreo alta cale! :* Sper ca te-am ajutat!

| Calin_Alexia_2001 a răspuns:

Ori te faci supestar.