| Laxx a întrebat:

Buna TPU la minecraft cand intru pe un server facut de catre un prieten, atunci cand imi intra se logheaza si dupa aia apare eroare de la java si se inchide serverul (deconecteaza absolut toti jucatorii) si il inchide si nu te mai poti connecta ma puteti ajuta cu aceasta problema tin sa mentionez ca mi-am scanat pc, i-am dat force update si nimic. a avut un efect schimbarea numelui dar dupa ce am dat un rr la pc iar am avut aceeasi problema? heeeeellllpppp please

FUNDAAAA

1 răspuns:
| Capatana_Nicu_1987 a răspuns:

Zici prietenului tau sa faca alt server de minecraft sau nu te mai joci pe acel server