| Scarlett011243 a întrebat:

Mai merge metoda de a invita prietenii pe IMVU?
Adica, mi-am facut un id nou, si de pe contul meu de IMVU am trimis invitatie catre noua mea adresa de messenger.
Am acceptat invitatia, mi-am facut cont, am intrat in joc si inca nu am primit acele credite pe contul meu uzual de IMVU.
Trebuie sa mai astept?
Funda!

1 răspuns:
| 13Criistiina a răspuns:

Deci fi atenta cand intri pe imvu trebuie sa dai de 5 ori chat la celalalt cont si pe fiecare chat deschis scrie si u cv, iar dupa asteapta putin si o sa-ti apara daca nu deconecteazate si mai incearca o data n-are cum sa nu mearga... funda?