| mmariusd a întrebat:

Buna TPU.Mi-a dat crash pe minecraft stie cineva cum sa repar asta.Dau funda.
---- Minecraft Crash Report ----
// Hi. I'm Minecraft, and I'm a crashaholic.

Time: 25.09. 2014 06:07
Description: There was a severe problem during mod loading that has caused the game to fail

cpw.mods.fml.common.LoaderException: java.lang.ClassNotFoundException: mcheli.MCH_MOD
at cpw.mods.fml.common.LoadController.transition(LoadContro ller.java:162)
at cpw.mods.fml.common.Loader.loadMods(Loader.java:501)
at cpw.mods.fml.client.FMLClientHandler.beginMinecraftLoadi ng(FMLClientHandler.java:204)
at net.minecraft.client.Minecraft.func_71384_a(Minecraft.ja va:467)
at net.minecraft.client.Minecraft.func_99999_d(Minecraft.ja va:815)
at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:103)
at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke0(Native Method)
at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source)
at sun.reflect.DelegatingMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source)
at java.lang.reflect.Method.invoke(Unknown Source)
at net.minecraft.launchwrapper.Launch.launch(Launch.java:13 4)
at net.minecraft.launchwrapper.Launch.main(Launch.java:28)

Caused by: java.lang.ClassNotFoundException: mcheli.MCH_MOD
at net.minecraft.launchwrapper.LaunchClassLoader.findClass( LaunchClassLoader.java:188)
at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)
at cpw.mods.fml.common.ModClassLoader.loadClass(ModClassLoa der.java:58)
at java.lang.Class.forName0(Native Method)
at java.lang.Class.forName(Unknown Source)
at cpw.mods.fml.common.FMLModContainer.constructMod(FMLModC ontainer.java:420)
at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke0(Native Method)
at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source)
at sun.reflect.DelegatingMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source)
at java.lang.reflect.Method.invoke(Unknown Source)
at com.google.common.eventbus.EventHandler.handleEvent(Even tHandler.java:74)
at com.google.common.eventbus.SynchronizedEventHandler.hand leEvent(SynchronizedEventHandler.java:47)
at com.google.common.eventbus.EventBus.dispatch(EventBus.ja va:314)
at com.google.common.eventbus.EventBus.dispatchQueuedEvents (EventBus.java:296)
at com.google.common.eventbus.EventBus.post(EventBus.java:2 67)
at cpw.mods.fml.common.LoadController.sendEventToModContain er(LoadController.java:208)
at cpw.mods.fml.common.LoadController.propogateStateMessage (LoadController.java:187)
at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke0(Native Method)
at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source)
at sun.reflect.DelegatingMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source)
at java.lang.reflect.Method.invoke(Unknown Source)
at com.google.common.eventbus.EventHandler.handleEvent(Even tHandler.java:74)
at com.google.common.eventbus.SynchronizedEventHandler.hand leEvent(SynchronizedEventHandler.java:47)
at com.google.common.eventbus.EventBus.dispatch(EventBus.ja va:314)
at com.google.common.eventbus.EventBus.dispatchQueuedEvents (EventBus.java:296)
at com.google.common.eventbus.EventBus.post(EventBus.java:2 67)
at cpw.mods.fml.common.LoadController.distributeStateMessag e(LoadController.java:118)
at cpw.mods.fml.common.Loader.loadMods(Loader.java:491)
... 10 more
Caused by: java.lang.NullPointerException
at net.minecraft.launchwrapper.LaunchClassLoader.findClass( LaunchClassLoader.java:180)
... 38 more

A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows:
-------------------------------------------------------- -------------------------------

-- System Details --
Details:
Minecraft Version: 1.7.2
Operating System: Windows 8 (x86) version 6.2
Java Version: 1.7. 0_67, Oracle Corporation
Java VM Version: Java HotSpot(TM) Client VM (mixed mode, sharing), Oracle Corporation
Memory: 27671544 bytes (26 MB) / 157503488 bytes (150 MB) up to 518979584 bytes (494 MB)
JVM Flags: 2 total; -XX:HeapDumpPath=MojangTricksIntelDriversForPerformance_ javaw.exe_minecraft.exe.heapdump -Xmx512M
AABB Pool Size: 0 (0 bytes; 0 MB) allocated, 0 (0 bytes; 0 MB) used
IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0
FML: MCP v9.03 FML v7.2.217.1147 Minecraft Forge 10.12.2.1147 5 mods loaded, 5 mods active
mcp{9.03} [Minecraft Coder Pack] (minecraft.jar) >Unloaded-Constructed
FML{7.2.217.1147} [Forge Mod Loader] (forge-1.7.2-10.12.2.1147.jar) >Unloaded-Constructed
Forge{10.12.2.1147} [Minecraft Forge] (forge-1.7.2-10.12.2.1147.jar) >Unloaded-Constructed
weaponsplus{v1.1 Pre-Release} [Weapons+ Mod] ([1.7.2] WeaponsPlus v1.5.1.jar) >Unloaded-Constructed
mcheli{1.0} [mcheli] (MC1.7.2_mcheli_0.7.4.zip) >Unloaded-Errored

3 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Este un mod care cauzeaza probleme.MCH_MOD

| mmariusd explică (pentru TechGuyTpu):

Si cum sa fac modul sa functioneze

| TechGuyTpu a răspuns (pentru mmariusd):

Nu poti, stergel.Cel mai probabil creatorul va fixa eroarea