| cr1stian a întrebat:

Buna TPU! mi-am cumparat recent fifa 12 pentru xbox, iar in cutia jocului am gasit un biletel pe care scrie " register your online pass to access online gameplay" si imi zice acolo sub codul de activare si ce pot debloca cu el. am stat vreo ora sa vad unde pot sa introduc codul acela, dar nu am gasit. as fi recunoscator daca mi-ati spune unde trebuie bagat acest cod de 16 cifre.

1 răspuns:
| WR104 a răspuns:

Cauta si tu pe youtube cum se baga sau intreaba aici pe chat ca poate stiu ei http://digihd-sport.blogspot.com