| cypryan11 a întrebat:

Buna TPU mi-am descarcat aliens vs predator jocul si cand am bagat iso ul la dvd 1 (are 2 iso deoarece are 15 gb) in deamon tools si cand dau sa intru in el imi apare urmatoarea eroare
Windows cannot access the specified device, path, or file. You may not have the appropriate permissions to access the intem.
Cine stie de ce nu merge si daca imi spune ce trebuie sa fac primeste funda

Răspuns Câştigător
| adrian120 a răspuns:

Incearca sa ii montezi cd 1 si sa ii copiezi cracku si lasa imaginea iso montata si vezi. daca nu este din cauza la windows..sau iti lipsesc ceva updaturi big grin fundahappy