| TeOdOrA112 a întrebat:

mi-am descarcat minecraft 1.7.4. si la inceput daca scriu username-ul meu pot sa intru in multiplayer dar nu pot decat sa stau nun pot sa ma misc si zice sa ma logez apoi sa ma inregistrez dar mereu zice ca email-ul nu e valid. Iar daca imi scriu email-ul la inceput si dau la multiplayer doar scrie autentificare si oricat l-as lasa nu se deschide. CE SA FAC? FUNDA URGENT

1 răspuns:
| Markyboy1971 a răspuns:

Incearca sa iti iei minecraft team extream, este la fel doar ca nu trebuie sa te loghezi doar iti pu un nume si joci multiplayer sau singelplayer.
Incearca sa-l downloadezi de aici : http://teamextrememc.com/
Daca nu merge cauta pe internet cum il poti instala.
Funda?