| Siracuzia a întrebat:

Mi-am descarcat o tema de blogspot pentru blogul meu de pe siteul:www.bloggerthemes.net.Am descarcat tema respectiva si mi-am salvat-o in calc. Vreau sa mi-o pun pe blog. Dau la editare HTML si apas pe browse si selectez tema din calc si nu mi-o accepta ca zice ca nu am inchis fisiere XML si mai stiu eu ce. Daca stie cineva si are rabdarea sa imi explice pas cu pas ce trebuiefacut, ii multumesc din suflet si bineinteles, il recompensez cu o fundita mareee! Multam':)

1 răspuns:
| d3nysuk a răspuns:

Adica trebuie sa stergi celelalte fisiere care au leg cu tema respectiva asa iti va merge...credbig grin funda?big grin