| Payuli a întrebat:

Buna TPU.Mi-am instalat jocul Gta Ultimate Vice City.Cu el imi apare traineru PIZZADOX, dar nu stiu cum sa il folosesc.Imi spune ca trebuie sa apas pe "Num Pad1" dar nu exista pe tastatura.Va rog raspundeti-mi repede.
Raspunsul corect si detaliat primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| XNX a răspuns:

"NumPad" sunt cifrele care se afla in dreapta tastaturii.Deci daca iti spune sa apesi NumPad 1, apasa tasta 1 din dreapta tastaturii. Funda?

3 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Nu este numapad 1 exista tasta 1 si pe ea trebuie sa apesi daca nu se intampla nimic inseamna ca nu ii bun trainer.

| Sooorin a răspuns:

"Num pad " sunt numerele din dreapta tastaturii

| Payuli explică:

Multumesc.Nu vreau sa nedreptatesc pe nimeni toti ati spus corect dar "XNX" a dat mai multe explicatii