| AnonimKidd a întrebat:

Nu prea am stiut unde sa pun intrebarea. Nu ma prea pricep la placile video, dar stiu sigur ca-mi trebuie una noua. Calculatorul e din 2007, nu stiu cat de performant mai e acum, sau cat de performant a fost, dar am dat pe el 3000 de lei (cu aproximatie). Daca puteti sa-mi recomandati ceva, compatibil cu calculatorul meu, de preferabil cu un pret sau cu un site, astept raspunsuri. Dau fundita! Multumesc!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia de pe net CPU-Z, instaleaza-l si spune-ne componentele computerului tau. Uite: http://www.youtube.com/watch?v=w-vN3y4Qzyo