| Biibutsaa a întrebat:

nu stiu ce am facut dar imi apar toate iconitele cu winnap, si cand dau pe un program mi se deschide cu winnap!
Si nu stiu cum sa le fac normale! Am dat pe un program am dat la opet with, dar nu stiu cum sa fac ca sa apar toate la locul lor, daca dau pe mozila imi apar toate cu mozila! straight face Cum sa le fac la loc?

Fundaapuppy dog eyes, va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Gabonne a răspuns:

Am avut si eu problema asta ..Trebuie sa reinstalezi wondows..NU ai ce sa ii mai faci.

| Gabonne a răspuns:

Scuze.Vroiam sa spun reinstaleaza windowsu.