| DoctorWhoXD a întrebat:

Buna TPU... O intrebare pentru stiitorii de metin2
Un sura pe ARME MAGICE pe ce trebuie sa puna puncte? VIT STR INT DEX?sad

Răspuns Câştigător
| KAPPACS a răspuns:

INT ca sura merge pe magii (inteligenta) INT!

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Buna sura arme magice este maestru in pvm constructia statusului trebuie sa fie asa 2int-1vit dc? pentru ca primul M o sa fie taisu obligat si cu inteligenta maresti demange apoi cand faci ful int mergi 2vit-1dex dex da escchiva reduce dmg primit inteligenta e baza la orice sura.

| NowRelax a răspuns:

Pune pe Dex si Vit ca dai f bine cu Dex iei f mult daca ai Arme Magice Bafta! Funda?

| GooDzS a răspuns:

Pune pe DEX INT si VIT si vei lua ff bine