| XxXNotForKiidsXxX a întrebat:

Pe metin2 goranje am luat globul transformarii am dat click dreapta si m-am transformat insa nu imi place de loc ma pot transforma inapoi in om? Ms si funda.

Răspuns Câştigător
| UserAnonim98 a răspuns:

Pentru a te transforma inapoi in om trebuie sa te omoare cineva si sa dai Reset oras sau sa dai la optiuni si sa dai "Schimba caracterul"

2 răspunsuri:
| NacRonDX a răspuns:

Mori sau asteapta ceva timp si vei revenii la normal big grin

| AmXjKr a răspuns:

Exista 2 modalitati de a fi transformat in om:
-trebuie sa te omoare cineva sau sa te sinucizi.
-astepti sa treaca timpul in functie de cate carti ale transformarii ai citit.