| Nemessis a întrebat:

Pe minecraft cum sa creez un creeper ca sa fie prietenul meu?

3 răspunsuri:
| Avocado7 a răspuns:

Nu poti crea un creeper sa fie prietenul tau pe modul survival dar poti pe modul creative doar ca nu trebuie sa il lovesti pentru ca explodeaza!

| ExDark123 a răspuns:

E un mod cu creeperi te ataca ca toti creeperi dar uni creeperi sunt buni de exemplu creeperi care dau cookie sau cei care te arunca ca la trabulina cand sunt multi e distractiv

| Nemessis explică:

Radu malina ba da poti si pe survial trebuie sa le faci trap sa ii incui si ii lasi cateva minute le deschizi usa si ei nu te ataca si te urmaresc si daca dai in ei nu iti fac nimic vad ca nimeni n-a raspuns corect am cautat pe youtube.