| AlexandraDaria2015 a întrebat:

pentru cei care joaca imvu, cand fac invitatii cu byemail imi trimite dar cand intru in cont nu apare nici un email, stiti de ce? completez corect am vazut si tutoriale dar tot nu inteleg.si mai am o intrebare un de pot face tutorialul in imvu? pentru a primi credite. dau fundoi e urgent! love struck

1 răspuns:
| contvechiidc a răspuns:

Stiu ca nu e rasp bun dar mai bine te lasi IMVU iti da virusi... si eu am jucat si misa stricat pc deci sorry ca iti zic lasa-te nu tio zic cu rautate sa stii straight face