| YQANA a întrebat:

Buna TPU pentru cei ce joaca stardoll sad vreau sa stiu de unde toate appropre toate fetele iau haine de la magazine care NU exista de exemplu DKNY sau ELLE sau asa cred laughing) de unde le ia si costa bani happy sau de exemplu au haien de la Evil Panda!( asta e un exemplu)....si nu se gasesc crying...cum sa iau si eu? VA ROG DAU FUNDA EEE URGENT! Bye-Bye

Răspuns Câştigător
| MyMyutza a răspuns:

Pai magazinele de care vorbesti tu se numesc "magazine ascunse"si le poti gasi daca scrii pe google: stardoll magazine ascunse.Bafta!♥