| Bianca258 a întrebat:

Reapelez la ajutorul vostru in alt domeniu, de aceasta data. As vrea sa va intreb daca nu stiti vreun hack de pescuit care sa se potriveasca cu noul client de metin 2 ro. Pana acum am folosit M2Fish cu care m-am impacat foarte bine si am facut bani frumosi, dar se pare ca nu este compatibil cu acest client. V-as fi foarte recunoscatoare daca ma puteti ajuta! Multumesc si va promit fundooooi!

4 răspunsuri:
| Alexxxss a răspuns:

Are fish boot tot de viteza de lure drop gaseste pietre singur bate mobi singuri te scoate in caz de Gm e tarehttp://www.metin2mod.tk/metin2pl.html

| MonsterDanger a răspuns:

Eu iti dau un sfat nu mai iti lua hekuri pentru ca iti va face praf calculator de virusi am patit-o si a trebuit sa-mi cumpar alt calculator din cauza la hekurile astea care sunt numai buguri si stricaciuni oricum faci ce vrei iti urez bafta!

| Jorah a răspuns (pentru MonsterDanger):

Daca sunteti dobitoci si va luati numai keyloggere de pe toate site-urile, sa fim seriosi, vai de pc tau, cica a trebuit sa imi cumpar altu, iar eu in 5 minute te scapam de ce aveai.

Vai de voi rolling on the floor.

| Bianca258 explică (pentru MonsterDanger):

Frate, fara suparare dar aveai Pc din tabla. Cum naiba sa trebuiasca sa-ti cumperi pc nou datorita Hack-urilor?laughing) Ori era Pc tau de cand era bunica fata mare, ori tu nu stii ce-i ala un antivirus. big grin Succes in continuare cu noul pc!laughing