| S3ntimentBoY a întrebat:

Scrieti-mi si mie niste jocuri cu : motociclete biciclete masini! FUNDOI1!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Cu motociclete:

-Moto GP 2008 / 2
-SBK X: Superbike World Championship

Cu masini:

-Driving Simulator 2009/2011
-Flattout 2
-World Racing 2
-Driver San Francisco
-Richard Burns Rally
-Off-Road Drive
-Hummer 4x4
-Test Drive Unlimited
-NFS (Shift, Shift 2, Carbon,Undercover,Underground,The Run,World, etc.)

Cu tiruri:

-King Of The Road
-Wheels Of Steel (Long Haul, Haulin, Extreme Trucker 2, etc.)
-German Truck Simulator
-Euro Truck Simulator
-Tanker Truck Simulator 2011
-Tow Truck Simulator

2 răspunsuri:
| Ideea a răspuns:

GTA Suceava
GTA SanAndreas
GTA Romania1 sau 2
Cele mai faine sunt astea.

| Th3Li0N a răspuns:

Salut iti spun eu bun cu biciclete Matt hoffmans pro bmx 1, 2, 3, 4, sierra bmx, bmx simulator, cu motociclete motocross fuel, motocicleta moto gb 1, 2, 3, 4, 5,6,7,8, 2009,2010, 2011,2012, cu masini toate seriile de nfs flattout 1, 2 e super tare dar te plictisesti rapid din pacate, driving simulator de la 2008 -2013, Evident ca apar si seriile de gta caci acolo este si bicicleta si masina si motociclete. FUNDOI1?