| JValiii a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce jocuri stiti pentru 512 mb ram, win xp, 2.24 ghz. As vrea sa fie online, multiplayer... Dau funda! Si scuze pentru categorie.

3 răspunsuri:
| Alin4uuu a răspuns:

Incearca metin 2

| CuloriHD a răspuns:

Metin2 Epical, Metin2Energy(daca nu sti sa joci da pm wizzi si te ajut eu cu iteme), NFS world(nu prea gasesti jucatori romani), counter strike global ofensiv.

Funda?

| JValiii explică:

Pentru voi doi, eu as vrea sa joc metin2. Sunt fata dar am avut probleme cu el, de dependenta si nu ma lasa cei din jur sa il descarc.crying