| kAm1kAz3RaPP a întrebat:

Stie careva metin2 pvm hard 2014 deschis de curand sa fie populat si nou...Adica sa nu fie ca toate celalalte... sa fie mai special! DAU FUNDA xD

Răspuns Câştigător
| DeMo4o a răspuns:

Este deschis de o zi, http://metin2ngen.com ...nu este server abia deschis si deja populat...

1 răspuns:
| RemusȘiAtât a răspuns:

Salut sper ca vei incerca metinul
se numeste Metin2RougeSex este un server pvm rate 350 la nivel 1 vei primi un cufar si o sarcina la sarcina aceea vei primi costum si frizura level maxim este 105 sunt monstri beta dorim sa populam serverul, sper ca te-am ajutat daca il vei incerca eu ma numesc DarkDevils te voi ajuta cu bani cu up etc.
Sper sa il incerci
Site:thertv.mt2.sx/