| EllenutzZ a întrebat:

Stiti jocuri gen Metin2.RO sau 4story dar sa fie in romana ca sa pot face misiunile dar sa fie super tare si sa fie cel putin cativa romani ceva ma populat. Pupiciii! PaPa!
Fundaa!

Răspuns Câştigător
| razvanme87 a răspuns:

Daca vr cu ceva mai multa populatie iti recomand metin2zyntherion sau daca vr cu putine persoane iti recomand metin2akyta
FUNDA?

3 răspunsuri:
| ErickEmil a răspuns:

Dota 1/2

| Andrei123123 a răspuns:

Daca vrei un joc gen 4story sau metin2 iti recomand Drakensag(sunt si jucatori romani).
Bucurate de joc!

| Andrei123123 a răspuns:

A si am uitat sa iti mai zic ceva. Sa nu uiti sa selectezi lima in romana!