| Kesha1428 a întrebat:

sunt tot fratele lui Marinush100laughingcei care aveti minecraft, va rog intrati pe serverul asta:192.168.1.2:53363,e un server de al meu,si va rog,daca intrati si imi gasiti casa,va rog doar vizitatio,nu sa imi luati din chesturi,ca sa fim prieteni,si cei care vreau sa intre pe server sa lase un raspuns in care scrii ok, o sa joc doar cu patru persoane si doar care cred ca merita.

24 răspunsuri:
| PotatoMustDie a răspuns:

1. Lasa-i mai contul fetei in pace.
2. Nu ma intelege gresit, imi place Minecraft dar nu imi plac oamenii care folosesc TPU ca sa isi faca reclama.

Asa ca, Masynush100 sper sa stergi aceasta intrebare pe care fratele tau a pus-o aici.
Astazi pe la 3:30 voi intra pe acest server pentru a-i da foc la casa, doar ca sa vad cum se oftica.

| Kesha1428 explică (pentru PotatoMustDie):

Nu vreau sa-mi fac reclama, doar vreau sa joc cu cineva, am intrebat 1000 de oameni daca vrea, si pana la urma nu mai vroiau, nu ai cum sa imi arzi casa ca e din piatra si e departe, si a as vrea sa-mi fac si eu un cont si nu stiu cum, dar marina nu vrea sa imi faca unul! si uite ca e mai mult de 3:30 si nu miai ars casa

| PotatoMustDie a răspuns (pentru Kesha1428):

1. Unde te loghezi pe TPU, putin mai jos scrie "Nu am cont". Apesi acolo si restul sper ca stii sa faci.
2. Nu ti-am distrus casa pentru ca serverul e inchis laughing

| Kesha1428 explică (pentru PotatoMustDie):

Ba nu e,ca asa am vazut adresa serverului, am dat la nu am cont, si stiu ca trebuie sami scriu emailul si parola, le-am scris, si tot nu imi da voieloser

| PotatoMustDie a răspuns (pentru Kesha1428):

Ma rog, fa cum vrei, vroiam doar sa te ajut. Si casa tot va fi distrusa.

| Kesha1428 explică (pentru PotatoMustDie):

Si nici maar nu ai intrat pe server ca imi arataloser

| Kesha1428 explică (pentru PotatoMustDie):

Aoleu,nu mai pot de ajutorul tau,nu imi vei distruge casa orce ar fi, ca sa dai parole nu ai voie, ca sa imi distrugi casa, nu o sa mi-a gasesti in veci vecilor amin, si acum e alta adresaloser

| PotatoMustDie a răspuns (pentru Kesha1428):

Caz inchis. Bye.

| Kesha1428 explică (pentru PotatoMustDie):

Hiu,ce bine, scap de un tantalau!laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| Kesha1428 explică (pentru PotatoMustDie):

Si e cazul inchis ca ai observat ca am dreptate, te rog frumos, mai bine zi ca, bv ai dreptate eu sunt un prost ca m-am luat de tine, acum nu imi mai fac griji ca imi distrugi casa li minecraft! loser

| PotatoMustDie a răspuns (pentru Kesha1428):

Nu ma apuc sa ma cert cu copii, oricum am dat report la intrebare.
Vreau ca tu si cei ca tine sa intelegeti ca mie nu imi plac doua lucruri:
1. Cand puneti intrebari pe TPU doar pentru a va rezolva temele.
2. Cand folositi TPU doar pentru a va face reclama.

| PotatoMustDie a răspuns (pentru Kesha1428):

Imi pare rau ca folosesti contul surorii tale ca sa jignesti oamenii pe TPU.

| Kesha1428 explică (pentru PotatoMustDie):

Ce nu intelegi ca nu vreau sa-mi fac reclama, vreau sa joc cu cineva, ca m-am plictisit sa joc singur, si nu e problema mea ca te deranjeaza ca uni pun intrebari pentru teme, am spus la o intrebare ca sunt eu si va-m intrebat ceva de teme?

| Kesha1428 explică (pentru PotatoMustDie):

Uite,oricum vreau sa ne impacam, si te-am jignit pentru ca ai scris acel comm, de ce vroiai tu sa imi distrugi casa? doar ca am vrut sa joc cu cineva? asta m-a suparat, ca m-am chinuit pentru acea casa si tu vroiai sa mi-o distrugi, ti-ar placea ca sa pui si tu o intrebare de genul asta si sa spui adresa si sa iti distrug casa la care te-ai chinuit pentru ea?

| Kesha1428 explică (pentru PotatoMustDie):

Hey! Sunt Marina! Deci, nu cred ca merita efortul sa te certi cu un copil, mai mic ca tine! Adica ce rost are? Sti ca pe el nu-l afecteaza asa de mult ca ii zici tu nu stiu ce. Eu nu consider ca si-a facut reclama printr-un anumit fel.Adica el a zis ca,pur si simplu,cauta persoane cu care sa joace jocul asta tampit:Minecraft,ca mie una nu-mi place de nici o culoare laughing Nu stiu,eu nu consider reclama,oricum,as zice sa nu te mai pui la mintea lui, ca-ti spun sincer ca nu o sa ajungi la nici un rezultat laughing Il stiu prea bine pe fratimiu. Ok, merci ca ai trecut pe aici, si meriti felicitari ca ai mentinut un limbaj normal, fara fel de fel de adjective(epitete) etc. O zi buna! happy

| PotatoMustDie a răspuns (pentru Kesha1428):

Pe viitor, pentru ca fratele tau sa nu iti mai pateze reputatia pe TPU, fa-i un cont.

| Kesha1428 explică (pentru Kesha1428):

Marina,te-ai uitat la toate comm? de ce o consideri o reclama? am vrut macar pe TPU sa joc cu cineva,dar nu mi-am facut reclama! Sincer, daca el nu vroia cearta, nu mai incepea cu primul comm, si dupa ce am spus sa ne impacam, unul numit TheShadow2012 mi-ai scris un comm jignitor, si florim am zis:i-ai ziso,
Ma intreb incă de ce nu a șters întrebarea.Vezi? dupa ce am mai vrut să mă împac cu el îl lăuda pe TheShadow2012 cu ce comm mi-a scris,că eu nu mă mai cretam cu el dacă nu scria comm vorbele alea că imi ardea casa, chiar nu mă mai cretam cu el, adică dacă spunea doar să nu mai pun întrebări pe contul tău și spunea că nu îi place oameni care fac reclama pe TPU, nu aveam nidci-o problemă, ce vroia el să facă cu casa mea? Ori i-am făcut ceva că se facă așa ceva? Eu chiar nu aveam nimic dacă nu îmi spunea că îmi arde casa!

| Andy2013 a răspuns:

1.Esti un ratat.
2.Pe IP-ul ala sa intrii tu si neamu' tau ca ala e IP extern nu IP intern si mai faci si reclama pe TPU cu un IP gresit.
3.Lasa-te.
4.Esti ratat...din nou.

| PotatoMustDie a răspuns (pentru Andy2013):

I-ai zis-o.
Sincer nu inteleg de ce nu a fost stearsa inca intrebarea.

| Kesha1428 explică (pentru Andy2013):

1.tu esti ratat
2.esti chiar tantalau, am spus ca s-a schimbat ip-ul s-a schimbat dar la tampiti trebuie sa le repeti de o suta sau chiar de mai multe ori
3.nu am cum sa ma las de TPU pentru ca e a lui sora mea, si daca te referi de mai nu vreau ca nu ma obligi tu
4.am vazut ca mi-ai mai scris, eu nu sunt chior ca tineloser

| Kesha1428 explică (pentru PotatoMustDie):

Aolieu,mamă,potști ce mai plâng că mi-a scris asta? chiar nu mai pot
si nu a sters intrebarea ca sa vada ce tampiti mai raspund la intrebare ca tine si TheShadow2012

| Kesha1428 explică (pentru Andy2013):

1.tu esti ratat
2.esti chiar tantalau, am spus ca s-a schimbat ip-ul dar la tampiti trebuie sa le repeti de o suta de ori
3.nu pot ca nu este al meu contul, e a sorei mele, si daca te referi de minecraft, nu vreau, nu ma obligi tu ca pentru mine esti chiar ca un c*c*t
4.am vazut ca mi-ai scris asta, eu nu sunt chior ca tinelaughingloser

| PotatoMustDie a răspuns (pentru Kesha1428):

Dupa ce ca nu scrii corect, mai si injuri.

| Kesha1428 explică (pentru PotatoMustDie):

Scriu corect la scoala, ca daca scriu pe un site nu ma cearta nimeni! loser si am scris asa de rau de nu ai inteles ce am scris?thinking