| GaBrYeLa18 a întrebat:

tocmai mi-am facut cont pe strdoll si mi-am cumparat niste lucruri si am 2 camere.Am o camera plina cu lucruri si una cu nimic si nu stiu cum as putea sa le mut dintr-o camera in alta caci nu pot sa duc un lucru dincolo de usa! Va rog sa ma ajutati!(DAU FUNDA)happy

2 răspunsuri:
| Sweete a răspuns:

Dami numele si parola si iti fac eu nu iti fur nimic stai linistita trimitele prin mesaj privat

| Sweete a răspuns:

Si eu am cont nu iti fac nimic doar iti mut lucrurile ca nu stiu sa explic