| Chriss5Kiki a întrebat:

Tocmai mi-am facut un blog pe blogger. Mi-am dat log in cu contul meu de Google, ce avea initial setata limba romana. Blogul era in limba romana, dar eu voiam sa fie in engleza, asa ca am schimbat limba de pe contul meu de Google, dar la blog tot romana a ramas. Cum pot sa o schimb in engleza? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| GabyB94 a răspuns:

Intri in blog, te duci la setari si acolo ai setarile pentru lima si format si alegi in ce limba vrei sa fie blogul