| Iasmin_Spanache_1997 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati nu stiu de ce nu se deschid jocurile 3d cum ar fi metin2 wow etc. Imi zice ca nu suporta. Acum am windows7 si pe windows xp imi mergeau perfect.Am 1.7 Giga ram. Varul meu are tot asa si ii merg jocurile perfect si celelalte 3d. Va rog sa ma ajutati. Ofer Funda!

3 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Pai pune inapoi windows xp ce e asa greu? De la 2gb ram in sus pui win 7 ca iti frameaza pc u cu tot cu jocuri

| 2BeCristi a răspuns:

1.7 gb ram? Nici windows 7 nu cred ca-ti merge pe calculatorul ala. Probabil asta si zce mesajul ala. Ai putea totusi sa fii mai explicit ce nu suporta?

| Iasmin_Spanache_1997 explică:

Imi zice ceva ca nu suporta 3d grafica cv de genu openGl asa zice