| intunericul99 a întrebat:

VA rog si eu ceva. Am o problema cu pc. Dupa o inchidere din buton am vrut sa il deschid si mi-a aparut o chestie cu star windows normally safe mode etc (am windous 7 ultimate) am dat pe start windows nrmally si mi-a aparut un scris alb pe ecran negru in legatura cu o verificare de disk c. Am lasat sa verifice mi-a dat o eroare apoi a aparut ecranul negru cu sageata pe el (pot misca sageata ) dar nu imi apar iconitele

Răspuns Câştigător
| Talasman_Iulian_1995 a răspuns:

Hm..Am 2 optiuni.Ori s-a stricat placa video..sau e ceva la placa de baza..ventilatorul ala micwinking Ori ai ceva virus si nu ti-ai dat seama ca il aihappy Trebuie reinstalat windowsu
Funda? Sper ca te-am ajutat