| Bidenci_Sorin_1993 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un mouse de gaming si nu ma prea pricep sa vad care e bun sau nu, btw caut un model sa arate bine, sa fie bun, sa fie rgb sau sa fie iluminat cu rosu... buget 160-200 lei

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Eu iti zic doar o opinie, dar am acest mouse, e foarte bun, iluminat cu rosu, are 2 butoane pe lateral pe care poti sa le setezi cum vrei http://www.pcgarage.ro/mouse-gaming/genesis/genesis-gx77/

| Bidenci_Sorin_1993 explică (pentru AlexDFY):

Cum se comporta in jocuri? ai avut probleme cu el? de cand il ai?

| AlexDFY a răspuns (pentru Bidenci_Sorin_1993):

Inainte aveam un **** de mouse la 20 de lei, si cu asta e o diferenta, ma joc in mare parte cs go, si pentru mine e ideal, uite te la poze pe net si pe Youtube la reviewuri, are dpi destul de mare, il poti seta cum vrei din driverul lui, am o singura problema cu el, cu click ul din dreapta, se cam misca, dar nu stiu daca asa e din fabrica sau al meu are ceva, uite te la recenzile de pe pc garage, oricum, daca vrei performanta, orienteaza te la un mouse de 300 lei, ceva razer, il am cam de o luna, si daca ai o mana medie, o sa ti stea bine in mana

| Bidenci_Sorin_1993 explică (pentru AlexDFY):

Ce parere ai despre acest mouse? am de gand sa il iau luni http://www.pcgarage.ro/mouse-gaming/steelseries/rival-100-black/

| AlexDFY a răspuns (pentru Bidenci_Sorin_1993):

Firma aia, produc mouse uri cu senzori foarte buni, are butoane, are culori, e bun de gaming, depinde doar de preferinta ta

| AlexDFY a răspuns (pentru Bidenci_Sorin_1993):

Ai luat ceva?

| Bidenci_Sorin_1993 explică (pentru AlexDFY):

Da, maine imi vine steelseries 100, sunt foate curios sa vad cum e, sper sa ridice la steptarile mele fiind primul meu mouse de gaming

| AlexDFY a răspuns (pentru Bidenci_Sorin_1993):

Man, senzorul optic e foarte bun, e foarte bun pentru cs go, doar ca nu e iluminat, doar logo ul il poti face tu com vrei, tot asa, e perfect pentru maini medii, nu o sa te dezamageasca

| AlexDFY a răspuns (pentru Bidenci_Sorin_1993):

Apropo, nu uita de un mouse padhappy mouse ul ala cred ca merge si pe sticla, dar totusi, un mouse pad facut pentru gaming, te va ajuta sa te bucuri maxim de mouse

| Bidenci_Sorin_1993 explică (pentru AlexDFY):

Mersi de sfaturi =) astept cu nerabdare sa vad cum e, din pacate azi nu a ajuns nu stiu de ce probabil maine

| Bidenci_Sorin_1993 explică (pentru Bidenci_Sorin_1993):

Mi-a venit mai devreme si prima mea reactia a fost omg, e o diferenta mare fata de fostule meu mouse de 25 lei se simte diferenta, acum ramane de vazut cum se va comporta pe parcurs