| Fhudusjshshshhs a întrebat:

Vreau sa îmi iau un calculator/laptop ieftin care poate sa ruleze GTA5. Ce îmi recomandați?

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Iti recomand sa iti faci pc din piese.
Procesor Intel cu frecventa mai mare de 2.5 si sa aiba 4 nuclee adica un quad core. Rami 8 gb iti recomand si placa de baza sa fie compatibila sa suporte acest procesor si placa video nVIDIA gtx ** 128 bit sau 256 bit de 2 gb sau 4 gb. Depinde de bugetul tau acum.

| CPAElites a răspuns:

Iti recomand PC!
Spune ce buget ai sa-ti fac o configuratie...

Sa nu cumperi PC gata asamblat!

| KodrutZ a răspuns (pentru CPAElites):

A zis ieftin. Acum ramine de vazut ce intelege prin ieftin. Nu de alta, dar unii vor cu 1000 RON calculator de GTA 5...