| HeLpMePLz a întrebat:

vreau sa ma ajutati cu ceva, am multi prieteni care joaca acel joc numit Metin2, as vrea sa stiu si eu mai multe de el adica stiu ca e gen mmoprg sau ceva de genu vreau sa stiu cum sa cresc mare adica am un cont pe Metin2 Ro lvl 33 dar nu sunt ca ceilalti de lvl meu cu full armura PLUS ( tastatura are plusul stricat) 9 etc. vreau si eu sa am multi yang si sa am armuri etc etc. deci intrebare este cum pot face yang repede pentru armuri plus 9 si sa fiu bun? HelpMePlz

Răspuns Câştigător
| Adryan17 a răspuns:

Ai putea sa joci putin pe private sa te obisnuiesti mai usor cu jocul.
Pe ro e mai greu putin, necesita mai mult timp.
O metoda eficienta de a face bani e sa farmezi. Sparge metine in map2 si vinde cartile si pietrele care iti pica.
Sa faci lv 35 si cal armat, apoi ramai o perioada la acest nivel si farmeaza continuu in map2 pana faci bani de iteme. Daca mai ai intrebari, lasa mesaj.

A..alta metoda e mineritul...insa eu nu am minerit aproape niciodata.

| HeLpMePLz explică (pentru Adryan17):

Multumesc de raspunsul si timpul acordat o sa incep cu farmatu,) cam in cat timp o sa pot ajunge mare? laughing

| Adryan17 a răspuns (pentru HeLpMePLz):

O sa dureze...metinul e joc de nervi..trebuie sa ai rabdare ca nu in fiecare zi o sa ai drop bun. pe ce server joci?

| HeLpMePLz explică (pentru Adryan17):

Am jucat pe Draco dar acum nu stiu daca mai exista Draco, dupa fuziunea habar nu am. laughing