| Wars_Cube_1985 a întrebat:

Vreau sa va intreb cum sa instalez o masina noua fara sa o inlocuiesc pe alta,am cautat pe internet pe un site si era in engleza,nu prea o stiu,dar am vazut ca trebuie instalate programe, erau 19 pasi, sper ca ma puteti ajuta.Dau fundita la cine imi da un raspuns corect la care imi va merge!

8 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Alta data spune tot!

| Wars_Cube_1985 explică (pentru Nelu62):

Tie nu iti voi da funda deoarece ma jignesti amenintanduma si pentru ca imi dai alte raspunsuri care nu ma ajuta deloc.

| Nelu62 a răspuns:

Fss!

| Wars_Cube_1985 explică:

Spun de GTA San Andreas.