| B1nGbAnG2013 a întrebat:

Vreau si eu o lista cat mai mare cu jocurile din anii 2000-2005(toate jocurile care le stiti...ce mai gasiti si voi pe net).Sa fie jocuri cu impuscaturi(PS:Nu conteaza daca sunt first-person sau third-person shooter).Cel care imi da cele mai multe jocuri primeste FUNDA.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Pai din ce imi aduc eu aminte, este asa : Return to castle : Wolfestein, GTA san andreau, gta vice city, nfs underground, nfs most wanted (2005), Battlefield. Cam atatea stiu daca vrei mai multe, intra pe site-ul : http://games.gamepressure.com/ poate ai sanse sa gasesti mai multe.
Bft! :)