| annakiss a întrebat:

Buna TPU vreau si eu sa joc temple run si nu imi merge pe facebook. cum ma pot juca pe calculator?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Golescu_Stefan_1996 a răspuns (pentru ionutzxz):

Ionutzxz,este tare jocul island running, dar stii daca ai un temple run adevarat? happy

| annakiss explică:

Ionutzxz nu merge cand dau pe el imi intra pe island runner... eu nu vreua island runner ci temple run... happy

| CoOkiEe a răspuns:

Heyhappy nu cred ca te poti juca temple run pe calculator...nici macar pe laptop. temple run este un joc creat pentru telefoane tablete ipoduri ipeduri...cu sistem android sau ios.

| dIeZz95 a răspuns:

Buna. DA. TE POTI JUCA TEMPLE RUN PE PC. Iti trebuie doar un program numit BlueStacks care poate fi descarcat de aici : http://bluestacks.com/. Il instalezi, apoi downloadezi temple run. insa nu poti juca prea mult daca nu ai senzor;)

| MaryanHD a răspuns (pentru dIeZz95):

De unde pot downloada Temple Run for PC free? happy

| Golescu_Stefan_1996 a răspuns:

Ionutzxz,island runner este foarte tare, eu am ajunj la scorul 3000

| Dedu_Marius_1995 a răspuns:

Da sau nu