| xBiianca a întrebat:

Vreau si eu un Metin2 frumos, ceva gen Metin2ValMondial sau Metin2Mage... Sa aiba NPC de magii P, lv max 250 / 255, Sa aiba la shop : armuri pana la Otel +9, arma pana la armele de 65 +9, Coif-uri de lv 41 +9, Scuturi lv 61 +9, Iteme Lac. Cerului +9, Papuci lv 59 +9. Dau Funda + Vot!love struck

3 răspunsuri:
| Jakoban a răspuns:

Metin2Lunaris

| xBiianca explică (pentru Jakoban):

Am vrut sa joc Metin2Lunaris dar dupa ce l-am descarcat. este acolo autopack-ul de la win. XP. Dau click pe el si imi apare o eroare. Si nu pot deschide metin-ul.sad

| Jakoban a răspuns (pentru xBiianca):

Mda...naspa
Atunci metin2Dinasty sau metin2XPM