| MusicMan a întrebat:

Buna tuturor am jucat acum cativa ani un joc foarte frumos shooter(single player), imi pare rau ca nu va pot multe detalii dar a trecut mult timp si am uitat deci: (jocul are grafica buna dar nu e modern, are arme tip vechi cladiri monstri etc)
La prima misiune stiu ca te da undeva intr-o camera si trebuie sa omori niste tauri(pe 2 picioarehappy ) dupa ce ii omori din ei mai ies niste dracusori mai mici, apoi niste bebelusi cu aripi, apoi urci pe niste scari si ies scheleti din pereti, dupa aia te da intr-o arena(cum e coloseumul de le Roma) si trebuie sa ucizi niste monstri zburatori(jocul e bazat pe monstri din antichitate de pe timpul lui Zeus stiti voi centauri monstri de astia fictivi), iar prin ultimele levele esti la capatul unor scari uriase si sus este un fel de batran care arunca in tine cu bolovani din care ies cate 3 monstri(e misiunea de care nu puteam trecebig grin) Daca stie cineva despre ce e vorba va rog sa`mi spuneti, DAU FUNDA + VOT va rog multbig grin

3 răspunsuri:
| mars_1868 a răspuns:

Daca ma gandesc bine cred ca este un joc din seria Resident evil zis (Biohazard)

| D3nnYssS a răspuns:

Stiu despre ce joc este vorba, dar nu stiu numele. Si eu il caut. Ca sa treci de ultima misiune trebuia sa ajungi sub picioarele lui Zeus si il ataci de acolo, asa am castigat si eu. Imi pare rau, daca il gasesti sa postezi.

| Ionut_Danila_1993 a răspuns:

Jocul se numeste Will Rock! E frumos jocul.winking