| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Am un prieten care m-a rugat sa va intreb ceva: El joaca minecraft si are FPS 5-10 rolling on the floor el vrea sa afle cum poate sa mareasca FPS... cum eu nu am stiut sa ii spun poate ma ajutati voi sa ii zic? happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iauziti ce imi mai spune cand il sun sa ii zic ca cica cand intra in minecraft are FPS 20+, dar pe parcurs il pierde. Credeti ca e adevarat ce imi zice, sau minte...

| kingD0G a răspuns:

Spune-i ca s-a inventat si update-uri la placa video. happy

| Laddery a răspuns:

In cazul asta singurul lucru pe care il stiu e ca ar trebui sa joace cu grafica la low. Daca si asa o sa aiba tot 10 FPS atunci ar trebui sa isi upgradeze pc-u.Scuze daca nu te-am putut ajuta.

| Laddery a răspuns:

Sincer nu stiu deoarece si eu am jucat minecraft(cine nu a jucat laughing) si nu am avut probleme de genu asta, dar cine stie poate e adevarat.