| alexhino a întrebat:

imi puteti lasa un link de unde pot downlada fifa 11 dar sa fie bun jocul? Am downladat si am instalat, imi face fite:intru si imi da eroare, intru a doua oara si pot sa intru si apas pe numele meu si mi se incarca si apoi se face ecranul negru si canta melodiile de la joc si nu ma da la arena. Ce problema e?
Prima data am crezut ca e din cauza ca nu am downladat un patch adica in joc imi zicea ca e necesar sa downladez un patch pentru fifa 11 si sa apas "ok" pentru downladare apas, instalez si tot asa imi face cu ecranul negru si erori! Dau funda! Va rog lasati un link cu jocul.

1 răspuns:
| andra121 a răspuns:

Cred ca nu ai instalat corect programul.