| KameliaFrumusika a întrebat:

Buna tuturor utilizatorilor TPU am venit aici sa va prezint un hack de metin2 ro care merge 100% incercat de multi playeri care nu necesita foarte mult timp.Tot ce trebuie sa aveti este un cont pe metin2 Ro un caracter orice level si net framework 4.0 in rest e totul gata.La fiecare incercare hackul iti da posibilitatea sa incarci in contul tau 1kkk si nu numai odata puteti incarca si de 10 ori pe zi daca aveti config de la hack.Pentru detalii hack intrati pe siteul
http://kameliafrumusika1.yolasite.com/ sau adaugati in lista de messenger kameliafrumusika1@yahoo.com Hackul nu este o vrajeala garantez 100% ca merge perfect daca aveti config.Eu vam postat acest hack deoarece m-am lasat de metin2 Ro ca sunt destul de mare pentru acest joc:)).Va multumesc si v-am pupat:*.

1 răspuns:
| AMVeu a răspuns:

Super!