| Quenii a întrebat:

Buna tuturor, voiam sa va cer ajutorul in legatura cu o problema. M-am decis sa imi fac pe youtube un canal de gameing, in care sa postez jocuri care imi plac, pana la jocuri care imi plac mai putin. Dar sunt incepatoare si as avea nevoie de ajutor de la un expert in gameing pe youtube.
Si am cateva munci intrebari :
1. Ce le place vizitatorilor de gameing sa vada in video-uri.
2. Cineva mi-a zis ca iceputul este cel mai greu si imi este frica sa ne multumesc vizitatorii.
3. Cum as putea sa fac de exemplu intr-o saptamana sa fac cel mult 20 subcriberi?
4. Dar problema este ca nu stiu cum ar trebuii sa incep si de ce as avea nevoie la inceput. Adica programe de filmat, moduri si altele esentiale.
5. Ultima intrebare daca stiti cum as putea sa imi schimb numele in minecraft, fiindca mi-am facut cont premium când eram mai mica si i-am pus un nume cam stupit si... Vreu sa il schimb.
Va rog sa ma ajutati. Chiar am nevoie de un expert. FUNDA :3

1 răspuns:
| Alexmihai4992 a răspuns:

1.Minecraft lumea iubeste sa vada minecraft.2.Da la inceput toata lumea o sa te dezcurajeze dar nu trebuie sa te lasi nu ii baga in seama, 3. Fa share zii la prieteni tai sa iti faca share pe fb, mess, skype oriunde.4.Ai nevoie de programe de filmat gen fraps sau bandicam.5.Ramai cu numele asta e mai smecher numele mai ciudat.