| Seby80 a întrebat:

Buna tuturor. Vreau sa imi cumpar o consola, as dori sa aleg intre Playstation3 Move si Xbox 360 kinect. As dori parerea voastra dupa grafica, jocuri, ma refer la consola cu care adevarat te face fericit, adica sa nu ma plictisesc dupa 1-2 saptamani. as vrea parerea voastra, dar nu conteaza pretul (sa nu va legati de pret, nu prea ma intereseaza). ofer funda, si raspunsul sa fie sincer, nu de la cei care nici nu au testat asa si nu stiu nimic in acest domeniu. dau funda! dar vreau sa mai stiu la care consola se vede mai clar la TV si la care din ele gasesc mult mai multe jocuri in magazin chiar online, deci ziceti care din ele merita, am cautat zeci de Versus si nici acum nu-s hotarat...

2 răspunsuri:
| BogdyBogdan a răspuns:

Xbox'ul este cu mult peste ps3, mai ales ca acum a aparut si kinect,dar parerea mea este ca daca vrei sa te joci ceva mai real, iti iei ps3, daca vrei ceva cu grafica mai buna iti iei xbox.Acum tu decizi.

| seby97 a răspuns:

Xbox 360 kinect