| DANIH1221 a întrebat:

BUNA va rog ajutati-ma a avut cineva fifa 17 demo pe pc si daca sia cumparat fifa 17 full i-a mers la fel in carerra exact ca demoul eu am fifa 17 demo si imi merge pe cerintele low si vreau sa imi cumpar fifa 17 full si nu sunt sigur daca va merge la fel

Răspuns Câştigător
| elvisel a răspuns:

Daca ti-a mers DEMO-ul, atunci cu siguranta iti va merge si jocul complet la aceleasi setari grafice.Demo-ul este o demonstartie scurta a jocului in care persoana(de fata tu) poti sa vezi daca iti place, daca iti merge bine, ca apoi sa il cumperi.Succes!