| StaRPoP a întrebat:

Buna!Va rog frumos puteti sa imi spuneti ce trebuie sa fac la o problema de calculator foarte frecventa. Deci:big grin Cand intru intr-un videoclip pe youtube mi se blocheaza pc si se restarteaza.Dar eu am descarcat un videoclip si imi mergea.Sau am vazut un videoclip cu rezolutia mai mica dar nu pe youtube ecranul de la videoclip era mai ic si a mers.Cine ma ajuta dau fundita.CAre este problema?Ce trebuie sa fac?PLS!

2 răspunsuri:
| StaRPoP explică:

Mai mie nu mi se da restart pentru ca n-am facut curat in el mi se da restart cand intru intr-un videoclip mai cinteste intrebarea

| gutzafaranumar a răspuns:

Fa curat in unitatea centrala adica a praf pe culare (la procesor si la placa video) si nu isi mai face racirea big grin astept o fundarolling on the floor