| Bogdan_Mario_1985 a întrebat:

Bună, vreau și eu niște prieteni cu care sa joc minecraft pe xbox 360. practic vreau sa imi spuneti daca aveti si voi minecraft pe xbox 360 si daca puteti si vreti sa jucati online cu mine ( varsta preferata e intre 10-14 ani, si nu injurati ). PS: daca sunteti de acord trebuie sa imi dati namertag-ul, si vom face cunostiinta mai intai, eu am 12 ani si ma numesc Mario!

1 răspuns:
| Zaloxitah a răspuns:

Salut! Eu sunt Antonie, am 10 ani si as dori sa ne jucam putinwinking Gamertag-ul meu este ZaloFTW.